Projekt v přípravě

Rezidence Nad Mrlinou

Byty na prodej v Nymburce v bytovém domě
Typ projektu

Byty

Lokalita Nymburk
Počet bytů

52 52 Volných

Rok dokončení

2024

  • Kvalitní a nadčasové provedení ve vysokém standardu - francouzská okna, vytápění podlahovým topením, příprava pro chlazení
  • Všechny byty mají balkon nebo střešní terasu, parkovací místo a sklepní kóji.
  • Rezidence nabízí byty o dispozicích 1+kk, 2+kk a 3+kk v rozsahu 36 m2 až 86 m2
  • Bohatá občanská vybavenost v blízkosti domu. Nádraží vzdálené 10 minut chůze, centrum města a historické hradby přibližně 1 km
  • Nájezd na dálnici D11 je pouhých 10 minut jízdy autem, Praha Černý Most pak necelou půlhodinu

Rezidence Nad Mrlinou disponuje celkem 52 byty, rozdělenými do čtyř nadzemních podlaží. V přízemí domu se nachází vnitřní parkovací stání, sklepní kóje a společné prostory, například kolárna a kočárkárna. V prvním až třetím patře je celkem 42 bytů s prostornými balkony a výhledem do ulice Bobnická nebo do společné zahrady orientované na západ směrem do centra Nymburka. V ustoupeném horním patře najdete velkorysé byty s výměrou až 86 m2 a střešními terasami, ze kterých si užijete výhled na centrum města. Samozřejmostí je bezbariérový přístup díky výtahu v budově. 

Kvalita bydlení nespočívá jen ve velikosti bytu, jeho čtyřech zdech a dobrých dispozicích, ale především v tom, jak se vám bude žít v jeho okolí. Vlastníci bytů mohou využívat soukromou společnou zahradu s ovocnými stromy a prostorem pro společné setkávání. Budoucí SVJ na základě potřeb majitelů rozhodne o jejím využití. Může zde vzniknout například dětské hřiště nebo posezení s grilem, kde si dáte drink se sousedy pod okny vašeho bytu. Aby se zahrada co nejvíce zelenala, bude zde umístěna akumulační nádrž na dešťovou vodu, která bude sloužit pro její zavlažování. Na životní prostředí myslíme i při řešení parkovacích stání pro rezidenty a návštěvy, které se nachází před domem. Dešťovou vodu zde necháváme přirozeně zasakovat – prostě proto, že pro přírodu je zasakování mnohem vhodnější.

Každý byt je vybaven kvalitním standardním vybavením, výběr dekoru je pak plně na Vašem osobním vkusu. Všechny byty mají přípravu k instalaci předokeních žaluzií. Byty v horním patře jsou v případě Vašeho zájmu připraveny pro osazení klimatizační jednotkou.

Popis lokality

Bydlení v Rezidenci Nad Mrlinou je navrženo pro ty, kdo mají rádi aktivní styl života. Může oslovit mladé páry, které hledají svůj první společný domov, rodiny, kterým záleží na tom, aby jejich děti vyrůstaly v klidném prostředí malého města, které disponuje veškerou občanskou vybaveností, ale i seniory, kteří hledají klidný městský bezbariérový byt. 

Rezidence má v rámci města Nymburka velmi výhodnou polohu. Za pouhých 10 minut pěší chůzí se dostanete na hlavní nádraží. Náměstí, historické hradby a cyklostezka podél řeky Labe jsou vzdáleny do 15 minut chůze od domu. V těsné blízkosti rezidence se nachází hypermarket Albert, a pár minut chůze další obchody a restaurace. Sportovní nadšenci ocení sportovní centrum Tyršák vzdálené 1,5 km od domu.

Město Nymburk leží na obou březích Labe, 50 km východně od Prahy. Město disponuje skvělou občanskou vybaveností a nabízí četné možnosti sportovního vyžití. Další výhodou je velký počet parků - příkladem může být největší nymburský park Ostrov, který vybízí k příjemným procházkám podél Labe a k řadě sportovních i volnočasových aktivit.

Nymburk je městem s bohatou historií, které bylo založeno jako královské město již ve 13. století. Historickou dominantou města jsou středověké hradby z pálených cihel a gotický chrám sv.Jiljí, nacházející se na starém kostelním náměstí. V současnosti je Nymburk rostoucím moderním centrem středního Polabí a díky své strategické poloze je ideálním místem k životu pro stále více lidí, kteří si ho vybírají nejen pro jeho výborné umístění a krátkou dojezdovou vzdálenost do Prahy.

2d25fe068a21f42e366760c8190d8cfa.jpg
DSC08537-1-.jpg
132270743-3683349988354963-2914631164559609435-n.jpg

Potřebujete více informací? Kontaktujte nás!

Souhlas se zpracováním osobních údajů udělený v souladu s ustanovením čl. 7 Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)