Výstavba zahájena

Rodinné domy U Jízdárny

Pozemky a rodinné domy na prodej v Poděbradech
Typ projektu

Pozemky

Lokalita Poděbrady
Počet pozemků

3 3 Volných

Rok dokončení

2023

Nabídka pozemků

Parcelní ČÍSLO VÝMĚRA CENA STAV
30/49 978 m2 Mám zájem Volný
30/50 998 m2 Mám zájem Volný
30/51 989 m2 Mám zájem Volný
  • Uzavřená a klidná lokalita pro tři unikátní stavební parcely
  • Možnost sportovního vyžití v blízkosti lokality - cyklostezka podél Labe, různá sportoviště
  • Všechny parcely mají sítě přivedené na kraji pozemku a vydané územní rozhodnutí pro stavbu domů
  • Jedinečná poloha v rámci Poděbrad - 7 minut pěšky na náměstí nebo k poděbradskému jezeru, 5 min autem na nájezd dálnice D11 v Praze na Černém Mostě za cca 25 minut

Kousek od centra Poděbrad vznikají tři unikátní stavební parcely pro výstavbu rodinných domů. Jedná se o neprůjeznou lokalitu v těsné blízkosti poděbradské Obory, díky které získají budoucí majitelé pocit bydlení v klidu přírody, ale zároveň v blízkosti centra lázeňského města. Na okraji lokality se nachází starý vyklizený dům, který bude zrekonstruován na bytové jednotky.

Pozemky mají ideální orientaci - vstupy do domů ze severu a zahrady orientované na jih, které budou osluněné po celý den. V zahradách se také nachází několik vzrostlých stromů, které v letních dnech poskytují stín. Protože se lokalita nachází v blízkosti řeky Labe, jsou pozemky vedeny v záplavové oblasti Q100 (stoletá voda). Pro vás, jako budoucí majitele to znamená, že poloha a orientace domu na pozemku je předem daná (viz. mapka) a také, že na zahradě není možné stavět oplocení ani žádné další trvalé stavby. 

Pro stavbu domů je již vydané územní rozhodnutí, které stanovuje jejich základní parametry - dvě nadzemní podlaží, sedlová střecha, výška hřebene střechy cca 9,4m nad úrovní komunikace. Pro všechny tři parcely jsme nechali vytvořit studie možného architektonického a dispozičního řešení budoucích rodinných domů, které budete mít k dispozici. V případě zájmu vám pomůžeme vyřešit projektovou dokumentaci a stavební povolení.

Popis lokality

Lázeňské město Poděbrady se nachází na břehu řeky Labe asi 50 km východně od hlavního města Prahy. Město nabízí bohatou občanskou vybavenost a spoustu možností sportovního vyžití. Samozřejmostí jsou školy, školky, lékaři, obchody, kino, divadlo, ale také spousta kaváren a restaurací. Co se týče sportu, nachází se zde golfové hřiště, zimní stadion, tenisové kurty, squash, a další aktivity. Velice oblíbená je také cyklotrasa podél řeky Labe.

Město je bohaté na historické památky. Památková zóna chrání jak historické jádro města, tak i přilehlou lázeňskou čtvrť. Lázeňská kolonáda s krásným parkem nabízí několik možností pochutnat si na dobrém jídle a kávě a láká k relaxaci a procházkám. Na své si jistě přijdou milovníci kultury díky městskému divadlu, kinu, muzeu a velkému množství individuálních kulturních akcí.

18386746489-3b2b3d2364-k.jpg
George-of-Podebrady-Sq-monument.jpg
Podebrady-park-kolonada.jpg

Potřebujete více informací? Kontaktujte nás!

Souhlas se zpracováním osobních údajů udělený v souladu s ustanovením čl. 7 Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)