Projekt dokončen

Bytový dům Lázeňská

Prodej bytů v Poděbradech v bytovém domě Lázeňská
Typ projektu

Byty + Komerční

Lokalita Poděbrady
Počet bytů

8 0 Volných

Rok dokončení

2012

  • Osm prostorných bytů a dvě komerční jednotky
  • Byty se prodávají včetně parkovacích míst a sklepních kójí
  • Jedinečná poloha v centru Poděbrad - v těsné blízkosti kolonády a 400 metrů od náměstí
  • Za necelých 10 minut autem jste na nájezdu na dálnici D11 a v Praze na Černém Mostě za cca 25 minut

Bytový dům Lázeňská je díky své výborné poloze v centru Poděbrad ideálním místem pro všechny, kdo chtějí žít aktivní život s občanskou vybaveností na dosah ruky. Náměstí s obchody, restauracemi a kavárnami, supermarket, pošta, lékárny, školy, to vše máte jen pár minut chůze od svého bytu. 

Popis lokality

Lázeňské město Poděbrady se nachází na břehu řeky Labe asi 50 km východně od hlavního města Prahy. Město nabízí bohatou občanskou vybavenost a spoustu možností sportovního vyžití. Samozřejmostí jsou školy, školky, lékaři, obchody, kino, divadlo, ale také spoustu kaváren a restaurací. Co se týče sportu, nachází se zde golfové hřiště, zimní stadion, tenisové kurty, squash, a další aktivity. Velice oblíbená je také cyklotrasa podél řeky Labe.

 

Město je bohaté na historické památky. Památková zóna chrání jak historické jádro města, tak i přilehlou lázeňskou čtvrť. Lázeňská kolonáda s krásným parkem nabízí několik možností pochutnat si na dobrém jídle a kávě a láká k relaxaci a procházkám. Na své si jistě přijdou milovníci kultury díky městskému divadlu, kinu, muzeu a velkému množství individuálních kulturních akcí.

31775781280-7ad493f006-k.jpg
Podebrady-park-kolonada.jpg
8521206988-cf4e93a438-k.jpg

Potřebujete více informací? Kontaktujte nás!

Souhlas se zpracováním osobních údajů udělený v souladu s ustanovením čl. 7 Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)