Projekt dokončen

Domy Na Ostende

Řadové domy v Poděbradech
Typ projektu

Řadové domy

Lokalita Poděbrady
Počet domů

4 0 Volných

Rok dokončení

2020

Nabídka domů

ČÍSLO DOMU VELIKOST DOMU PODLAHOVÁ PLOCHA BALKON/ TERASA plocha CENA STAV
Dům A 4+kk 152 m2 Terasa 20 m2 Mám zájem Prodáno
Dům B 4+kk 141 m2 Terasa 9 m2 Mám zájem Prodáno
Dům C 4+kk 141 m2 Terasa 9 m2 Mám zájem Prodáno
Dům D Komerční 283 m2 Balkon 11 m2 Mám zájem Prodáno
  • Čtyři moderní domy, jeden přizbůsobený pro účely lékařské ordinace
  • Domy A-C disponují parkovacím místem ve vjezdu
  • Jedinečná poloha blízko centra Poděbrad v těsné blízkosti stezky podél řeky Labe
  • Necelých 10 minut chůze se nachází náměstí i lázeňská kolonáda
  • Nájezd na dálnici D11 je pouhých 10 minut jízdy autem, Praha Černý Most pak cca 25 minut

Projekt řadových domů Na Ostende vzniká při příjezdu do nové rezidenční lokality, kde bylo v areálu bývalých jatek vybudováno deset nových stavebních parcel. Dispozice domů jsou logicky řesené, s obývací částí v přízemí a spací částí v prvním patře. Při stavbě bylo vyhověno individuálním požadavkům budoucích kupujících při výběru designu zařizovacích předmětů.

Domy Na Ostende jsou ideální volbou pro každého, kdo chce bydlet v klidné lokalitě, ale zároveň žít aktivní život blízko centra lázenského města. 

Popis lokality

Lázeňské město Poděbrady se nachází na břehu řeky Labe asi 50 km východně od hlavního města Prahy. Město nabízí bohatou občanskou vybavenost a spoustu možností sportovního vyžití. Samozřejmostí jsou školy, školky, lékaři, obchody, kino, divadlo, ale také spoustu kaváren a restaurací. Co se týče sportu, nachází se zde golfové hřiště, zimní stadion, tenisové kurty, squash, a další aktivity. Velice oblíbená je také cyklotrasa podél řeky Labe 

Město je bohaté na historické památky. Památková zóna chrání jak historické jádro města, tak i přilehlou lázeňskou čtvrť. Lázeňská kolonáda s krásným parkem nabízí několik možností pochutnat si na dobrém jídle a kávě a láká k relaxaci a procházkám. Na své si jistě přijdou milovníci kultury díky městskému divadlu, kinu, muzeu a velkému množství individuálních kulturních akcí.

31775781280-7ad493f006-k.jpg
48301628822-268930cb98-k.jpg
George-of-Podebrady-Sq-monument.jpg

Potřebujete více informací? Kontaktujte nás!

Souhlas se zpracováním osobních údajů udělený v souladu s ustanovením čl. 7 Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)