Projekt dokončen

Pozemky Koutecká 1. Etapa

MPP ALFA a.s.: Pozemky ke stavbě Poděbrady
Typ projektu

Pozemky

Lokalita Poděbrady
Počet pozemků

21 0 Volných

Rok dokončení

2014

  • Zasíťované pozemky, připravené ke stavbě

  • Klidná lokalita v rezidenční části Poděbrad severně od nádraží

  • Pěšky se na nádraží dostanete během 8 minut, na kolonádu za 12 minut a na náměstí Jiřího z Poděbrad do 20 minut.

  • V blízkém okolí se nachází plná občanská vybavenost - sportoviště, školy, supermarket, pošta, lékárna, atd.

  • Za necelých 10 minut autem jste na nájezdu na dálnici D11 a v Praze na Černém Mostě za cca 25 minut

První etapa projektu Pozemky Koutecká představuje 21 stavebních parcel. Vybrat si můžete pozemek o velikosti od 502 m2 až do 1 042 m2. Do lokality vedou příjezdové cesty jak z hlavní silnice Koutecká, tak z ulic Nerudova a Máchova.

Všechny pozemky jdou do prodeje kompletně připravené ke stavbě s nově vystavěnými komunikacemi a včetně přípojek na vodu, plyn a elektřinu. Na pozemní komunikaci jsou u pozemků také vytvořena parkovací místa a chodníky. Bereme zřetel na kvalitu a staráme se o to, aby těžká technika nezničila novou asfaltovou komunikaci.

V návaznosti na první etapu je plánovaná etapa druhá s celkem 47 stavebními pozemky umístěná severovýchodně od první etapy.

Popis lokality

Lázeňské město Poděbrady se nachází na břehu řeky Labe asi 50 km východně od hlavního města Prahy. Město nabízí bohatou občanskou vybavenost a spoustu možností sportovního vyžití. Samozřejmostí jsou školy, školky, lékaři, obchody, kino, divadlo, ale také spoustu kaváren a restaurací. Co se týče sportu, nachází se zde golfové hřiště, zimní stadion, tenisové kurty, squash, a další aktivity. Velice oblíbená je také cyklotrasa podél řeky Labe

Město je bohaté na historické památky. Památková zóna chrání jak historické jádro města, tak i přilehlou lázeňskou čtvrť. Lázeňská kolonáda s krásným parkem nabízí několik možností pochutnat si na dobrém jídle a kávě a láká k relaxaci a procházkám. Na své si jistě přijdou milovníci kultury díky městskému divadlu, kinu, muzeu a velkému množství individuálních kulturních akcí.

34368784015-dd01dd3954-k.jpg
Podebrady-park-kolonada.jpg
George-of-Podebrady-Sq-monument.jpg

Potřebujete více informací? Kontaktujte nás!

Souhlas se zpracováním osobních údajů udělený v souladu s ustanovením čl. 7 Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)