Projekt dokončen

Pozemky Luční

Pozemky ke stavbě rodinných domů v Nymburce
Typ projektu

Pozemky

Lokalita Nymburk
Počet pozemků

18 0 Volných

Rok dokončení

2015

  • Zasíťované pozemky, připravené ke stavbě
  • Lokalita v klidné části Nymburka, blízko řeky Labe
  • Pěšky se na místní nádraží dostanete během 8 minut a na náměstí Přemyslovců do 12 minut. 
  • V blízkém okolí (do 10 min chůze) se nachází plná občanská vybavenost - sportoviště, školy, supermarket, pošta, lékárna, atd.
  • Za 15 minut autem jste na nájezdu na dálnici D11 a v Praze na Černém Mostě do půl hodiny

Projekt Pozemky Luční přirozeně navazuje na rezidenční lokalitu ulic Luční, Pobřežní a Rohovládova a rozšiřuje ji tak o několik dalších lukrativních stavebních parcel. Všechny pozemky jsou kompletně připravené ke stavbě s nově vystavěnými komunikacemi a včetně přípojek na vodu, plyn a elektřinu. Lokalita se nachází v těsné blízkosti řeky Labe s výbornou dostupností k labské cyklostezce.

Popis lokality

Město Nymburk leží na obou březích Labe, 50 km východně od Prahy. Město disponuje skvělou občanskou vybaveností a nabízí četné možnosti sportovního vyžití. Další výhodou je velký počet parků - příkladem může být největší nymburský park Ostrov, který vybízí k příjemným procházkám podél Labe a k řadě sportovních i volnočasových aktivit.

Nymburk je město s bohatou historií, které bylo založeno jako královské město již ve 13. století. Historickou dominantou města jsou středověké hradby z pálených cihel a gotický chrám sv.Jiljí, nacházející se na starém kostelním náměstí. V současnosti je Nymburk rostoucím moderním centrem středního Polabí a díky své strategické poloze je ideálním místem k životu pro stále více lidí, kteří si ho vybírají nejen pro jeho výborné umístění a krátkou dojezdovou vzdálenost do Prahy.

IMG-0382.JPG
2d25fe068a21f42e366760c8190d8cfa.jpg
unnamed.jpg

Potřebujete více informací? Kontaktujte nás!

Souhlas se zpracováním osobních údajů udělený v souladu s ustanovením čl. 7 Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)