Výstavba zahájena

Stavební pozemky pro rodinné domy Poděbrady – U Jízdárny

Pozemky a rodinné domy na prodej v Poděbradech
Typ projektu

Pozemky

Lokalita Poděbrady
Počet pozemků

3 2 Volných

Rok dokončení

2024

Nabídka pozemků

Parcelní ČÍSLO VÝMĚRA CENA STAV
30/49 978 m2 6 357 000,- Kč Volný
30/50 998 m2 6 487 000,- Kč Volný
30/51 989 m2 Mám zájem Prodáno
  • Stavební pozemky leží ve Středočeském kraji, blízko Prahy.
  • Všechny parcely jsou připravené ke stavbě — mají sítě přivedené na kraji pozemku a vydané územní rozhodnutí pro stavbu domů.
  • Lokalita je uzavřená a klidná, ideální pro rodinné domy.
  • Výměra každého pozemku je téměř 1000 m2.
  • Jedinečná poloha v rámci Poděbrad - 7 minut pěšky na náměstí nebo k poděbradskému jezeru, 5 min autem na nájezd dálnice D11, v Praze na Černém Mostě za cca 25 minut.
  • Dostupná občanská vybavenost a možnost sportovního vyžití.

Plně zasíťované pozemky v srdci Poděbrad

Kousek od centra Poděbrad vznikají tři unikátní stavební parcely pro výstavbu rodinných domů. Jedná se o neprůjezdnou lokalitu v těsné blízkosti poděbradské Obory, která nabídne budoucím majitelům pocit klidného bydlení v přírodě, ale zároveň v blízkosti centra lázeňského města. Na okraji této lokality se nachází starý vyklizený dům, který bude zrekonstruován.

Pozemky mají ideální orientaci – vstupy do domů budou ze severu a zahrady orientované na jih budou osluněné po celý den. V zahradách se také nachází několik vzrostlých stromů, které v letních dnech poskytují stín. Protože pozemky leží v blízkosti řeky Labe, spadají do záplavového území Q100 (stoletá voda). Pro budoucí majitele to znamená, že poloha a orientace domu na pozemku je předem daná (viz mapka) a že na zahradě není možné stavět oplocení ani žádné další trvalé stavby. Obytné patro domů (1.NP) bude umístěno výškově nad hranicí Q100.

Pro stavbu domů je již vydané pravomocné územní rozhodnutí, které stanovuje jejich základní parametry – dvě nadzemní podlaží, suterén s garáží pro 2 auta a technickým zázemím, sedlová střecha, výška hřebene střechy cca 9,4 m nad úrovní komunikace. Územní rozhodnutí tedy nechává dostatečnou flexibilitu pro vaši vlastní představu vzhledu a řešení domu. Pro všechny tři parcely jsou vytvořené studie možného architektonického a dispozičního řešení budoucích rodinných domů. V případě zájmu vám pomůžeme vyřešit projektovou dokumentaci a stavební povolení.

Popis lokality

Lázeňské město Poděbrady se nalézá ve Středočeském kraji v okrese Nymburk, leží v malebné Polabské nížině na řece Labi 50 km východně od hlavního města Prahy při dálnici D11.

Město nabízí bohatou občanskou vybavenost a spoustu možností sportovního vyžití. Nově získalo město titul Evropské město sportu 2023, díky kterému se v lokalitě těší sport hojné podpoře a rozvoji. Nachází se zde golfové hřiště, zimní stadion, tenisové kurty, squash a mnoho dalšího. Velice oblíbená je také cyklotrasa podél řeky Labe. Samozřejmostí jsou školky, školy, lékaři, obchody, kino, divadlo, spousta kaváren a restaurací, a také velké množství individuálních kulturních akcí.

Město je bohaté na historické památky. Památková zóna chrání jak historické jádro města, tak i přilehlou lázeňskou čtvrť. Lázeňská kolonáda s krásným parkem nabízí několik možností pochutnat si na dobrém jídle a kávě a láká k relaxaci a procházkám.

18386746489-3b2b3d2364-k.jpg
George-of-Podebrady-Sq-monument.jpg
Podebrady-park-kolonada.jpg

Potřebujete více informací? Kontaktujte nás!

Souhlas se zpracováním osobních údajů udělený v souladu s ustanovením čl. 7 Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)