Projekt dokončen

Záložna Nymburk

Typ projektu

Byty + Komerční

Lokalita Nymburk
Počet komerčních jednotek

24 3 Volných

Rok dokončení

2009

Nabídka komerčních jednotek

TYP NABÍDKY TYP JEDNOTKY Podlaží Velikost jednotky Parkovací místo CENA Poznámka STAV
Pronájem Kancelář 4.NP 23 m2 Ano 2 300,- Kč + služby 1150 Kč / měsíc Rezervace
Pronájem Kancelář 4.NP 5,7 m2 Ano 475,- Kč + služby 285 Kč / měsíc Rezervace
Pronájem Zasedací místnost 4.NP 11 m2 Ano 1 100,- Kč + služby 550 Kč / měsíc Rezervace

Popis lokality

Město Nymburk leží na obou březích Labe, 50 km východně od Prahy. Město disponuje skvělou občanskou vybaveností a nabízí četné možnosti sportovního vyžití. Další výhodou je velký počet parků - příkladem může být největší nymburský park Ostrov, který vybízí k příjemným procházkám podél Labe a k řadě sportovních i volnočasových aktivit.

Nymburk je město s bohatou historií, které bylo založeno jako královské město již ve 13. století. Historickou dominantou města jsou středověké hradby z pálených cihel a gotický chrám sv.Jiljí, nacházející se na starém kostelním náměstí. V současnosti je Nymburk rostoucím moderním centrem středního Polabí a díky své strategické poloze je ideálním místem k životu pro stále více lidí, kteří si ho vybírají nejen pro jeho výborné umístění a krátkou dojezdovou vzdálenost do Prahy.

Potřebujete více informací? Kontaktujte nás!

Souhlas se zpracováním osobních údajů udělený v souladu s ustanovením čl. 7 Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)