Projekt dokončen

Pozemky Na Ostende

Volné pozemky ke stavbě rodinných domů v Poděbradech
Typ projektu

Pozemky

Lokalita Poděbrady
Počet pozemků

10 0 Volných

Rok dokončení

2018

  • Zasíťované pozemky připravené ke stavbě.
  • Uzavřená, neprůjezdná lokalita, pouhých 10 minut chůze od náměstí Jiřího z Poděbrad a lázeňské kolonády.
  • Přímé napojení na cyklostezku podél Labe je ideální pro projížďky po okolí. Například historické město Nymburk vzdálené pouhých 20 minut jízdy na kole.
  • Nájezd na dálnici D11 je pouhých 10 minut jízdy autem, Praha Černý Most pak necelou půlhodinu.

Pozemky Na Ostende vznikají v bezkonkurenční lokalitě lázeňského města Poděbrady. V areálu bývalých jatek byly vytvořeny komunikace a sítě pro 10 velkorysých stavebních parcel. Pozemky se nachází v klidné a uzavřené lokalitě blízko centra města. Parcelám v západní části lokality dodává na atraktivitě přímý výhled na řeku Labe, 

Popis lokality

Lázeňské město Poděbrady se nachází na břehu řeky Labe asi 50 km východně od hlavního města Prahy. Město nabízí bohatou občanskou vybavenost a spoustu možností sportovního vyžití. Samozřejmostí jsou školy, školky, lékaři, obchody, kino, divadlo, ale také spoustu kaváren a restaurací. Co se týče sportu, nachází se zde golfové hřiště, zimní stadion, tenisové kurty, squash, a další aktivity. Velice oblíbená je také cyklotrasa podél řeky Labe

Město je bohaté na historické památky. Památková zóna chrání jak historické jádro města, tak i přilehlou lázeňskou čtvrť. Lázeňská kolonáda s krásným parkem nabízí několik možností pochutnat si na dobrém jídle a kávě a láká k relaxaci a procházkám. Na své si jistě přijdou milovníci kultury díky městskému divadlu, kinu, muzeu a velkému množství individuálních kulturních akcí.

43074391542-d18c4c6104-o.jpg
Podebrady-park-kolonada.jpg
George-of-Podebrady-Sq-monument.jpg

Potřebujete více informací? Kontaktujte nás!

Souhlas se zpracováním osobních údajů udělený v souladu s ustanovením čl. 7 Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)